Okna są spojrzeniem na świat. Przynoszą nie tylko światło, lecz także powietrze i życie do jego wnętrza.

Wstawianie okien to nasza specjalność. Produkujemy popularne okna z PVC i aluminium posiadające wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dotyczące funkcjonalności, termoizolacyjności, zwiększonej trwałości bieli, szczelności, izolacyjności akustycznej oraz zwiększonej statyki wpływającej na ich odporność na włamania.

Oferujemy Państwu nowoczesne okna PVC i aluminium o zróżnicowanych parametrach i kształtach począwszy od standardowych prostokątów po trapezy, łuki, trójkąty, romby, koła, zbudowane na bazie 4-, 6- lub 8-komorowego systemu profili. Szyby używane do produkcji okien PVC są szybami zespolonymi o następujących parametrach ciepła: dla szyb 2-komorowych osiągają w standardzie współczynnik U=0,6, z kolei szyby montowane do okien osiągają współczynnik U=1,0. Stosowane przez nas okucia to niezawodne okucia firmy Siegenia oraz profile Deco.

Wszystkie okna produkowane przez ERA-SZKŁO posiadają niezbędne atesty, a stosowane profile zawierają certyfikaty i atesty wydane przez następujące organizacje: Instytut Techniki Budowlanej ITB, Państwowy Zakład Higieny, Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej i Instytut Techniki Okiennej ift Rosenheim.

Okna produkowane przez ERA-SZKŁO:

Jesteśmy w stanie sprostać nietypowym zamówieniom spełniającym oczekiwania Klienta. Na wszystkie okna udzielamy 5 lat gwarancji.